Znam Góry Sowie. Jednak czy na pewno? Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich zaprasza do obejrzenia materiału, który promuje projekt Znam Góry Sowie. Zobaczcie, gdzie Was zabraliśmy! Chodźcie "Z nami w Góry Sowie"!


Przedstawiony materiał jest częścią tego, co zobaczą uczniowie wszystkich szkół naszego regionu podczas lekcji turystycznej. W ten sposób, chcieliśmy być obecni w szkołach, zachęcić dzieci i młodzież do poznawania swojego regionu. Dlatego ogłosimy specjalny challenge, w którym szkoły będą walczyły o tytuł placówki, która będzie ambasadorem marki Góry Sowie.
Szkoły, w których zrealizowana zostanie lekcja turystyczna, będą miały okazję poznać region na podstawie ponad 40 wyselekcjonowanych atrakcji z książeczki "Znam Góry Sowie".
Nauczyciele dostaną gotowy materiał do przeprowadzenia lekcji turystycznej, a my mamy głęboką nadzieję, że dzieci i młodzież wyruszą na wędrówki, do których ich zachęcamy
Jednocześnie zapraszamy Was wszystkich, bez względu na wiek, do eksplorowania Gór Sowich i zbierania tych pięknych wspomnień, właśnie przy pomocy książeczki weryfikacyjnej "Znam Góry Sowie" .
W filmie zabieramy Was tylko w niektóre miejsca z listy. Mamy nadzieję, że po tym krótkim zaproszeniu poczujecie, że warto spakować plecak i doświadczyć tego, co my.