Urząd Statystyczny we Wrocławiu ogłosił konkurs dla Gminnych Biur Spisowych. Zadanie konkursowe jest jasne! Zwycięzcą konkursu zostanie dolnośląska gmina z największym odsetkiem osób, które spisały się samodzielnie przez Internet. Hasło przewodnie tego Konkursu to: Weź sprawy w swoje ręce, zachęć mieszkańców do samospisu i wygraj pakiet gadżetów spisowych dla swojej Gminy!
02 Konkurs spisowy dla gminWśród gadżetów znajdą się m.in.: zestawy piłek do siatkówki, piłki nożnej i koszykówki, powerbanki, pendrive oraz inne gadżety spisowe. Nagrodzonych będzie 10 gmin, w których metodą samospisu internetowego – w terminie od 1 września do 31 października – spisze się największy odsetek gospodarstw rolnych. Dlatego zachęcamy rolników z Gminy Pieszyce, którzy jeszcze się nie spisali, aby zrobili to przez Internet.

Rolniku, nie zwlekaj! Wejdź na stronę: https://spisrolny.gov.pl/ i wypełnij formularz w aplikacji spisowej! Spisz się wygodnie i bezpiecznie w domu. Wejdź na stronę https://spisrolny.gov.pl/warto-wiedziec.