Centrum Kultury - Miejska Biblioteka Publiczna w Głuszycy zaprasza mieszkańców Gmin: Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Pieszyce, Nowa Ruda i Walim do udziału w KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM w ramach zadania grantowego pn. „SOWIOGÓSKIE SKARBY - W OBIEKTYWIE I W SIECI” realizowanego jako część projektu grantowego pn. „Wzmocnienie i wykorzystanie potencjału Gór Sowich”.

Celem konkursu jest m.in. promocja zasobów kulturowych, historycznych i przyrodniczych całego obszaru Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Sowiogórskie”. Zdjęcia ukazujące walory historyczne i/lub przyrodnicze na terenie Gmin Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Pieszyce, Nowa Ruda i Walim prosimy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 sierpnia 2020 r. Regulamin konkursu dostępny na jest na stronie: www.ckmbp.gluszyca.pl.

 Finał konkursu z wręczeniem nagród dla autorów najlepszych zdjęć odbędzie się
28 sierpnia 2020 o godz. 16.00 w siedzibie CK-MBP w Głuszycy, ul. Grunwaldzka 26. Więcej informacji pod nr tel. 503 102 817 oraz 74 84 56 334 w.15.

Pokaż bogactwo historyczne obszaru LGD! Uchwyć piękno sowiogórskiej przyrody! Wyślij fotkę i wygraj nagrodę! Serdecznie zapraszamy!

Do pobrania:

- regulamin Konkursu,

- deklaracja uczestnictwa i zgoda na przetwarzanie danych osobowych – osoby niepełnoletnie,

- deklaracja uczestnictwa i zgoda na przetwarzanie danych osobowych - osoby pełnoletnie.

Konkurs fotograficzny Sowiogorskie skarby w obiektywie