Już w najbliższą niedzielę, 1 września odbędą się Dożynki w Piskorzowie. Święto plonów to podziękowanie rolników za owocny sezon, to strawa dla ducha i ciała. Zapraszamy na Mszę Świętą, a następnie na boisko, gdzie poza dmuchańcami dla dzieci, koncertem zespołu Atut i pysznym jedzeniem, zbudowane zostanie miasteczko rowerowe z akademią dla wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach i nie tylko.
AkademiaRowerowaNews
Na zakończenie wakacji zapraszamy wszystkich, tych młodszych i starszych do Piskorzowa, gdzie od godziny 15:00 będą mogli udoskonalić swoje rowerowe umiejętności. Rowerowa Akademia cieszy się ogromnym zainteresowaniem ludzi w każdym wieku. Powstała z myślą o dostarczeniu dzieciom na imprezach nie tylko rozrywki ale i edukacji. Uczestnicy mogą szkolić swoją jazdę na rowerze między innymi w miasteczku ruchu drogowego czy też na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Ogromny wybór rowerów umożliwia uczestnictwo dzieciom w każdym wieku. Uczestnicy mogą szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego oraz na profesjonalnych przeszkodach rowerowych. Przez cały czas funkcjonowania Akademii Rowerowej nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni instruktorzy, w tym między innymi Jonasz Pakulski-profesjonalny akrobata rowerowy.
W niedzielne popołudnie zapraszamy na Rowerowe Show, czyli 40 minutowe widowisko łączące w sobie ogromne emocje, rozrywkę oraz edukację w jednym. Show nie jest zwyczajnym pokazem rowerowym, lecz w pełni profesjonalnym przedstawieniem artystycznym. Całość jest zaprojektowana tak, aby stopniowo budować emocje, aż do ostatniego kulminacyjnego numeru, którym jest bicie życiowego rekordu skoku wzwyż. Oprócz tego widzowie mogą podziwiać m.in. skoki na rowerze przez linę, skoki na monocyklu, przeróżne piruety na rowerze, czy też akrobacje na blisko 2 metrowym torze pokazowym. Przez cały pokaz do uczestnictwa w Show wciąganych jest aż 12 osób, które służą pomocą przy wykonywaniu przeróżnych numerów. Cały pokaz przeprowadzony jest w humorystyczny sposób oraz na bieżąco komentowany przez Jonasza Pakulskiego, uczestnika X edycji programu Mam Talent.