Po co porzucać w stresie i po zmroku, gdy można je w pełni legalnie i bezpłatnie oddać? Zbiórka odpadów wielkogabarytowych odbędzie się w piątek 14 września, a każdego dnia możecie również skorzystać z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ul. Bielawskiej.
Proste, prawda?

Przed nami kolejna okazja do bezpłatnego oddania odpadów wielkogabarytowych, które zalegają u Państwa w domu, w garażu, na strychu bądź w piwnicy. Najbliższa okazja już w piątek 14 września 2018 r.
Gmina Pieszyce wraz z ECO Ekologiczne Centrum Odzysku organizują już trzecią w tym roku zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Jak zawsze wszystkie przedmioty, których chcą się Państwo pozbyć, muszą zostać wystawione przed posesję bądź przy pojemnikach na śmieci do godziny 6:30 w dniu zbiórki, dlatego zalecane jest zrobienie tego dzień wcześniej (tj. 13 września 2018 r.)

Co można wystawić podczas zbiórki odpadów wielkogabarytowych:
- meble, tapczany, fotele, krzesła, dywany, wózki dziecięce, materace, wyposażenie wnętrz, opony od samochodów osobowych oraz kompletny sprzęt elektroniczny.
Zachęcamy do skorzystania z możliwości i pozbycia się w sposób legalny, bezpłatny i bezstresowy odpadów wielkogabarytowych.

Przypominamy również o możliwości bezpłatnego oddawania odpadów do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów przy ulicy Bielawskie 6.
Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00 możecie Państwo oddać m.in.:
- odpady poremontowe i budowlane (300 kg miesięcznie),
- odpady zielone – w tym m.in. gałęzie drzew i krzewów, liście, kwiaty, skoszona trawa – 100 kg jednorazowo,
- zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (pralki, lodówki, telewizory, radioodbiorniki, komputery, kalkulatory itp.

Nie jesteś pewien, czy możesz oddać swoje odpady? Zadzwoń i upewnij się.
ECO Ekologiczne Centrum Odzysku, ul. Bielawska 6, 58-250 Pieszyce, tel.: 74-836-53-50

Nie wyrzucaj do rowu / lasu / w krzaki / w polach. Oddaj do PSZOku. Bezpłatnie!