Osoby, które są wstępnie zainteresowane zamieszkaniem w nowych budynkach DTBS prosimy o wypełnienie wstępnego zgłoszenia. Niniejsza ankieta pozwoli określić skalę zainteresowania ofertą DTBS wśród mieszkańców Gminy Pieszyce.

Nie jest ono dla Państwa wiążące, nam z kolei pozwoli potwierdzić zapotrzebowanie na konkretne mieszkania i zainteresowanie budownictwem na rynku pieszyckim.
Ostateczna wysokość czynszu będzie znana po wyborze wykonawcy, gdy ustalone zostaną rzeczywiste koszty realizacji inwestycji.
Osoby, które zdecydują się na podanie danych kontaktowych zostaną indywidualnie powiadomione o terminie rozpoczęcia naboru z możliwością wskazania lokalizacji mieszkania na wybranej kondygnacji.
Osoby zainteresowane najmem takiego mieszkania proszone są o wypełnienie ankiety i złożenie w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieszycach (I piętro, sekretariat), lub poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ankieta dostępna jest w wersji elektronicznej:
*PDF
*PLIK TEKSTOWY

ACCamera 5