Od dw贸ch lat w nawi膮zaniu do umowy partnerskiej dotycz膮cej wsp贸艂pracy pomi臋dzy Powiatem Dzier偶oniowskim a gminami powiatu dzier偶oniowskiego w zakresie wsp贸艂pracy na rzecz trzeciego sektora naszego Powiatu, Fundacja Merkury z Wa艂brzycha prowadzi punkt doradczo- szkoleniowy dla naszych organizacji.
konsultacjedlaNGoNews

W ramach tej oferty prowadzone s膮 porady w nast臋puj膮cym zakresie:

鈥 pozyskiwanie funduszy na dzia艂ania (ze 藕r贸de艂 krajowych i zagranicznych),
鈥 pisanie i rozliczanie projekt贸w, sprawozdawczo艣ci,
鈥 element贸w ksi臋gowo艣ci,
鈥 obowi膮zuj膮cych przepis贸w prawnych i obowi膮zk贸w formalnych,
鈥 wspierania i promowania uczestnictwa organizacji w partnerstwach,
鈥 prowadzenie bie偶膮cej dzia艂alno艣ci organizacji,
鈥 zatrudnienie personelu oraz wsp贸艂pracy z wolontariuszami,
鈥 wspieranie wsp贸艂pracy mi臋dzy organizacjami a instytucjami publicznymi,
鈥 zak艂adanie i likwidowanie organizacji.

Konsultacje prowadzone s膮 w w budynku Starostwa Powiatowego w Dzier偶oniowie przy ulicy 艢widnickiej 38, na II pi臋trze w pokoju 216 w godzinach od 14.00 do 18.00, po wcze艣niejszym zg艂oszeniu telefonicznym lub osobistym tj.:

鈥 27 sierpnia 2020 r. ( czwartek)
鈥 9 wrze艣nia 2020r. (艣roda)
鈥 23 wrze艣nia 2020r.( 艣roda)
鈥 7 pa藕dziernika 2020 r. (艣roda)
鈥 21 pa藕dziernika 2020r. (艣roda)
鈥 17 listopada 2020 r. (wtorek)
鈥 26 listopada 2020r. (czwartek)
鈥 8 grudnia 2020r. (wtorek)
鈥 17 grudnia 2020 r. (czwartek)
鈥 29 grudnia 2020 r. (wtorek).

Poradnictwo prowadzone jest podczas dy偶ur贸w 2 razy w miesi膮cu, a tak偶e na bie偶膮co doradztwo telefoniczne i mailowe w zakresie r贸偶nych aspekt贸w funkcjonowania organizacji pozarz膮dowych.

Ca艂o艣膰 zadania koordynuje Wydzia艂 Bezpiecze艅stwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzier偶oniowie, kontakt: tel.74 832 52 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript..