Dolno艣l膮ski Certyfikat Gospodarczy to najwi臋kszy program certyfikuj膮cy dla firm na Dolnym 艢l膮sku. Stanowi inicjatyw臋 wychodz膮c膮 naprzeciw d膮偶eniom do integracji regionalnej, wzrostu gospodarczego i rozwoju lokalnego rynku pracy. Jest jednym z najbardziej presti偶owych wyr贸偶nie艅 wr臋czanych polskim przedsi臋biorcom.
DolnoslaskiCertyfikatGospodarczyNews
DCG powsta艂 z my艣l膮 o promocji firm, kt贸re spe艂niaj膮 okre艣lone przez Kapitu艂臋 kryteria ekonomiczne, przestrzegaj膮c jednocze艣nie zasad etyki i uczciwej konkurencji. Mog膮 go otrzyma膰 podmioty gospodarcze, kt贸re stanowi膮 biznesow膮 wizyt贸wk臋 regionu 鈥 nie tylko z uwagi na wymierne wska藕niki gospodarcze, ale i filozofi臋 prowadzenia dzia艂alno艣ci. DCG pozwala wskaza膰 firmy skutecznie zmieniaj膮ce gospodarcze oblicze regionu. To dolno艣l膮skie przedsi臋biorstwa, kt贸re s膮 wiarygodne finansowo, stawiaj膮 na rozw贸j i innowacyjne technologie oraz kieruj膮 si臋 zasadami etyki biznesowej. Ich grono z roku na rok si臋 powi臋ksza. Misj膮 Dolno艣l膮skiego Certyfikatu Gospodarczego jest budowanie to偶samo艣ci regionalnej i wspieranie wzrostu gospodarczego Dolnego 艢l膮ska poprzez promowanie przedsi臋biorczo艣ci i tworzenie korzystnych warunk贸w dla jej rozwoju. Mo偶e to w艂a艣nie Pa艅stwa firma powinna otrzyma膰 Dolno艣l膮ski Certyfikat Gospodarczy? Je艣li tak, mamy jeszcze czas aby zg艂osi膰 Wasz膮 kandydatur臋. Prosimy o informacj臋 czy jeste艣cie Pa艅stwo zainteresowani do 8 listopada 2019 r.