Dzień Babci i Dziadka w Klubie Senior +
W dniu tak uroczystym, w dniu Waszego święta, składamy Wam życzenia, o Was pamiętamy, by życie Wasze było kwiatami usłane, tak piękne i czyste jak letni poranek.

24 stycznia 2019 roku seniorzy z Klubu Senior + spotkali się, aby świętować Dzień Babci i Dziadka. Babcie przygotowały własnoręcznie upieczone ciasto, a dziadkowie zabawne skecze. Było dużo śmiechu i radości.

Klub Seniora Dzien Babci i dziadka

Dla Natalii i Adriana
W niedzielę 27 stycznia 2019 r., w hali sportowej Zespołu Szkół im. ks. Jana Dzierżonia w Pieszycach odbył się „Noworoczny Otwarty Charytatywny Maraton Piłki Siatkowej „Gramy dla Natalii i Adriana” połączony z wieloma atrakcjami, z których dochód w całości przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Natalii, mieszkanki Pieszyc i Adriana, mieszkańca Bielawy.
Seniorzy z Klubu Senior + w Pieszycach również dołączyli do tej akcji. Upieczone zostały ciasta, a zysk ze sprzedaży produktów oraz środki finansowe zebrane przez seniorów zasilą konto Natalii.

Klub Seniora Dla Natalii i Adriana

W zdrowym ciele zdrowy duch
Seniorzy z klubu Senior + nie próżnują i pozostają w ciągłej aktywności. W każdym tygodniu licznie uczestniczą w zajęciach fitness, dbając tym samym zarówno o dobrą kondycję fizyczną, ale również o pozytywne nastawienie i nastrój.

Klub Seniora fitness Klub Seniora fitness2

Klub Senior +