W dniach 16-17 wrze艣nia w Stargardzie odby艂y si臋 IV Mi臋dzynarodowe Mistrzostwa Polski Szk贸艂 Podstawowych i Gimnazjum w Zapasach.

stargard

W rywalizacji udzia艂 bra艂o 450 zawodnik贸w i zawodniczek z ca艂ej Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy oraz Rosji. Klub ULKS SOWA Pieszyce reprezentowa艂y Wiktoria Szeliga uczennica Szko艂y Podstawowej nr 1 z w Pieszycach oraz Milena Sawka uczennica Z膮bkowickiej Szko艂y. Wiktoria Szeliga wygra艂a kategorie 50 kg i zosta艂a Mistrzyni膮 Polski Szk贸艂 Podstawowych.

Zarz膮d klubu cieszy si臋, 偶e po raz pierwszy nasze zawodniczki mog艂y uczestniczy膰 w tak du偶ej, presti偶owej imprezie dla nich. Dzi臋kujemy dyrekcji szko艂y, 偶e bardzo wspieraj膮 nasze dzieci w swoim rozwoju. Nasze zawodniczki promuj膮 miasto Pieszyce oraz szko艂y w kraju i za granicami.

Wyjazd wsp贸艂finansowany ze 艣rodk贸w Urz臋du Miasta i Gminy w Pieszycach.