Mieszka艅cy ulicy Nadbrze偶nej d艂ugo czekali na ten moment. Wreszcie, po wielu latach oczekiwa艅 zbli偶a si臋 rozpocz臋cie remontu tej ulicy. 20 sierpnia 2018 r. pomi臋dzy Gmin膮 Pieszyce a firm膮 鈥濼OM-TRANS鈥 podpisana zosta艂a umowa na wykonanie inwestycji.

- Prace zwi膮zane b臋d膮 z odprowadzeniem w贸d z drogi i na wykonaniu nawierzchni asfaltowej, na kt贸r膮 mieszka艅cy czekaj膮 od wielu lat 鈥 komentuje Dorota Konieczna-Enozel, burmistrz Pieszyc.  - Przygotowujemy si臋 tak偶e do budowy kolejnych dr贸g, kt贸rych projekty s膮 ju偶 gotowe i czekaj膮 na  realizacj臋. S膮 to mi臋dzy innymi: ulica Polna, Piotra W艂asta i Sportowa.

Nadrzezna2 Nadbrzezna1

Zakres prac na ulicy Nadbrze偶nej b臋dzie obejmowa艂 odcinek ulicy od posesji nr 40a do posesji nr 60. Dodatkowo od posesji nr 48 do posesji nr 21 zostanie wykonany betonowy 艣ciek. Termin zako艅czenia prac przewidziano do ko艅ca listopada br. Jej ca艂kowity koszt wynosi blisko 210 tysi臋cy z艂otych.