- Dzi臋kuj臋 Pa艅stwu za trzy wsp贸lne dni, pe艂ne emocji, spotka艅 i 艣wi臋towania. Zar贸wno tego w parku miejskim,
jak i podczas turniej贸w i zawod贸w sportowych.
Dzi臋kuj臋 za to, 偶e by艂o bezpiecznie i bardzo pozytywnie
Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz miasta i Gminy Pieszyce.

Emocje powoli zaczynaj膮 opada膰, to by艂y 艣wietne 3 dni w Gminie Pieszyce, na sportowo, koncertowo oraz rozrywkowo.

DNIPCE2018 FOT1

艢wi臋towanie rozpocz膮艂 Otwarty Turniej Pi艂ki No偶nej na orliku w Pieszycach, gdzie zmierzy艂o si臋 8 dru偶yn. Fina艂owy mecz rozegra艂y dru偶yny Pogo艅 Pieszyce i Kopacze.

Wyniki turnieju:
Najlepszy strzelec 鈥 Daniel Ko艂t 鈥 Pogo艅 Pieszyce
Najlepszy bramkarz 鈥 Adam Rzepski 鈥 Pogo艅 Pieszyce

I miejsce 鈥 Pogo艅 Pieszyce
Sebastian Gorz膮d, S艂awomir Paszkowski, Tadeusz Przetocki, Piotr Py膰, Adam Rzepski, Adrian Jasi艅ski, Pawe艂 Barczyk, Maciej Artymiak, Kamil Kuska, Daniel Ko艂t

II miejsce 鈥 Kopacze
Bartosz Malecha, Pawe艂 Ku艣mierek, Piotr Buczy艅ski, Pawe艂 Buczy艅ski, Micha艂 Duda, Tomasz Telesiewicz, Mateusz Mr贸z, Bartosz Tomkiewicz, 艁ukasz Wi膮cek

III miejsce - Lucky loser
Daniel Brodowski, Mateusz Brodowski, Jaros艂aw Rapacz, Kamil Skalski, Tomasz Kaczorowski, Miros艂aw Matyja, Pawe艂 Brodowski, Pawe艂 Krzos, Krzysztof Cupial, 艁ukasz Lisecki

DNIPCE2018 Odno艣nikNoga

Przed zabaw膮 w parku, w sobot臋 w hali Zespo艂u Szk贸艂 w Pieszycach sportowcy zmierzyli si臋 w turnieju siatk贸wki o Puchar Przewodnicz膮cego Rady Miejskiej w Pieszycach. Do rywalizacji stan臋艂o 5 dru偶yn. Zmagania zako艅czy艂y si臋 po godzinie 16, idealnie by z hali przenie艣膰 si臋 do parku miejskiego.

Wyniki turnieju:

I miejsce - Volley G艂uszyca
Bartek Paliwoda, Justyna Kaczmarczyk, Damian Pepera, Dominik Nieweglowski, S艂awek Holewczy艅ski, Krzysztof Prokopowicz

II miejsce - Tygrysy
Micha艂 G艂owacz, Ryszard G艂owacz, Wojciech Jurkowski, Patryk Giera, Rafa艂 Mieszko, Piotr Wyrostkiewicz

III miejsce - Ludzie Chudego
Tadeusz Przetocki, Kamil Szewczyk, Bart艂omiej Szewczyk, Bart艂omiej Gr膮z, Maciej Makowczy艅ski, Wojciech Ga艂ka, Rados艂aw Zima

DNIPCE2018 OdnosnikSiatka

A w parku鈥

W parku pierwszy koncert na scenie nale偶a艂 do grupy HAK Band, a tu偶 przed godz. 17:00 na scenie przywita艂a mieszka艅c贸w i oficjalnie rozpocz臋艂a Dni Pieszyc 2018 Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz miasta i Gminy Pieszyce. Chwil臋 p贸藕niej na scenie pojawi艂a si臋 grupa Centrala57, kt贸ra jak zawsze wykona艂a bardzo dobre show, co by艂o wida膰 pod scen膮.

DNIPCE2018 CentralaDOBA
(fot. doba.pl)

Gdy wybi艂a godzina 19:30, pod scen膮 zacz臋li si臋 zbiera膰 mieszka艅cy Pieszyc i go艣cie, kt贸rzy przyjechali z okolicznych (i nieco dalszych) miast, aby cieszy膰 swoje uszy muzyk膮 jednego z lider贸w polskiego rocka. Na scenie pojawi艂 si臋 zesp贸艂 COMA, kt贸ry do Pieszyc przyci膮gn膮艂 bardzo du偶膮 publiczno艣膰. Koncert by艂 doskona艂膮 zabaw膮 i da艂 mas臋 pozytywnej energii.

DNIPCE2018 COMA

W niedziel臋 od samego rana w Bratoszowie odbywa艂y si臋 w臋dkarskie zmagania. Zawody w臋dkarskie o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pieszyce odby艂y si臋 w dw贸ch kategoriach 鈥 junior i senior.

Wyniki zawod贸w:
Seniorzy
1 miejsce 鈥 Damian Prz臋zak
2 miejsce 鈥 Marcin Tworo偶y艅ski
3 miejsce 鈥 Marek Krawczyk

Juniorzy
1 miejsce 鈥 Maurycy Go艂膮b
2 miejsce 鈥 Pawe艂 Wypych
2 miejsce 鈥 Jan Bodnarczuk
2 miejsce 鈥 Robert Parkitny

DNIPCE2018 OdnosnikWedka

W samo po艂udnie na Orliku rozstrzela艂y si臋 wiatr贸wki. Zawody strzeleckie, kt贸re s膮 ju偶 pewnego rodzaju tradycj膮 w trakcie Dni Pieszyc, sprowadzi艂y sta艂ych bywalc贸w, zapale艅c贸w i mi艂o艣nik贸w tego typu sportu.

Wyniki zawod贸w:
Kategoria kobiety
1 miejsce 鈥 Sylwia Szewczyk
2 miejsce 鈥 Marta Gucwa
3 miejsce 鈥 Marlena Moskwik

Kategoria m臋偶czy藕ni
1 miejsce 鈥 Piotr Bartman
1 miejsce 鈥 艁ukasz Rospondek
3 miejsce 鈥 Franciszek Kupis

DNIPCE2018 OdnosnikStrzal

Na scenie tego dnia dominowa艂y dzieci i m艂odzie偶 z pieszyckich plac贸wek o艣wiatowych oraz sekcji artystycznych Centrum Kultury.

DNIPCE2018 FOT2

Dni Pieszyc 2018 zako艅czy艂 koncert grupy Ahaju Fusion Boliwia 鈥 spokojny, ale bardzo pi臋kny styl muzyki, kt贸ry r贸wnie偶 poci膮gn膮艂 ludzi do ta艅ca i wsp贸lnego 艣piewania.

DNIPCE2018 AHAJU