Dla najm艂odszych i rodzic贸w zaplanowane zosta艂y dwa pikniki rodzinne, kt贸re odb臋d膮 si臋 w pi膮tek 8 czerwca. Pierwszy z nich odb臋dzie si臋 w Szkole Podstawowej Nr 1 i rozpocznie si臋 o godzinie 14:00. Przygotowano m.in. loteri臋 fantow膮, wyst臋py uczni贸w, zawody sportowe i wiele innych ciekawych atrakcji.
Godzin臋 p贸藕niej, tj. o godz. 15:00,  piknik rodzinny wystartuje w Przedszkolu Publicznym nr 2, gdzie dzieci b臋d膮 mog艂y skorzysta膰 z zabawy na dmucha艅cach, b臋d膮 mog艂y pomalowa膰 twarze lub poje藕dzi膰 na alpakach.

PlakatWEEK SP1

Sobota 9 czerwca zapowiada si臋 zdecydowanie bardziej wymagaj膮co. Dom Tkacza i Joanna Kowalczyk Bieganizm przy wsp贸艂pracy z Gmin膮 Pieszyce zapraszaj膮 na Bieg Tkacza. Ponad 30 km malowniczej, sowiog贸rskiej, wymagaj膮cej trasy czeka na 艣mia艂k贸w, kt贸rzy odwa偶膮 si臋 wzi膮膰 udzia艂 w tym biegu. Start o godzinie 9:00 na 艂膮ce przy wje藕dzie do Ro艣ciszowa (przy ulicy Spacerowej).

PlakatWEEK BiegTkacza
(Klikaj膮c w baner otworzy si臋 strona wydarzenia na facebooku)

Tego samego dnia zorganizowana zostanie Gala Boksu o Puchar Starosty Powiatu Dzier偶oniowskiego . Gala odb臋dzie si臋 w hali sportowej Zespo艂u Szk贸艂 w Pieszycach. Walki rozpoczynaj膮 si臋 o godzinie 12:00. Zapraszamy do kibicowania.

PlakatWEEKGala

A 偶eby zako艅czy膰 weekend aktywnie i w gronie znajomych os贸b, zapraszamy wszystkich mieszka艅c贸w na plac przy budynku Si贸str Salezjanek na Biesiad臋 Odpustow膮 organizowan膮 przez parafi臋 pw. 艣w. Antoniego w Pieszycach. Masa atrakcji, loterii, dmucha艅ce i dobre jedzenie - to czeka na wszystkich ch臋tnych, kt贸rzy chc膮 sp臋dzi膰 niedziel臋 na 艣wie偶ym powietrzu.

PlakatWEEK Biesiada2018

PS. Nie zapomnijcie, 偶e od dzi艣 rusza r贸wnie偶 kino 9D przy Centrum Kultury. W czwartek i w pi膮tek mo偶ecie wzi膮膰 udzia艂 w ciekawych seansach, kt贸re odbywa膰 si臋 b臋d膮 od godziny 12:00 do 20:00. Pocz膮tek ka偶dego z nich co p贸艂 godziny. Szczeg贸艂y na profilu facebook.