To nie nasze zdanie, cho膰 nie mamy nic przeciwko temu. Tak zdecydowa艂y osoby bior膮ce udzia艂 w badaniu popularno艣ci atrakcji turystycznych, kt贸re w marcu prowadzi艂 Euroregion Glacensis.

W projekcie, kt贸ry mia艂 wy艂oni膰 najlepsze atrakcje turystyczne po stronie polskiej i czeskiej w ramach Euroregionu Glacensis, wzi臋艂o udzia艂 kilkadziesi膮t miejscowo艣ci. Pierwsze miejsce zaj臋艂a Wie偶a Widokowa na Wielkiej Sowie w Gminie Pieszyce, a drugie Twierdza Srebrna G贸ra, trzecie Jezioro Bielawskie. Co wi臋cej 鈥 Wielka Sowa w Pieszycach uzyska艂a najwi臋cej g艂os贸w zar贸wno w zestawieniu atrakcji z Polski i Czech!

Zwyci臋stwo Wielkiej Sowy w g艂osowaniu zapewni udzia艂 naszej atrakcji turystycznej w reporta偶ach radiowych i telewizyjnych oraz w zrealizowanym spocie promocyjnym. Ca艂o艣膰 b臋dzie finansowana przez Euroregion Glacensis.

Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim za zaanga偶owanie i oddanie g艂osu na Wielk膮 Sowa臋 i inne atrakcje w naszym rejonie. To wa偶ne dla ca艂ego regionu! To tak偶e idealny moment do tego, aby ponownie zaprosi膰 Pa艅stwa na kolejne Otwarcie Sezonu Turystycznego na Wielkiej Sowie, kt贸re ju偶 1 maja.
A zatem 鈥 ZAPRASZAMY!

wyniki glosowania