Darmowy kurs komputerowy skierowany jest do os贸b powy偶ej 25 roku 偶ycia z niskimi kwalifikacjami zawodowymi, zamieszkuj膮cych teren powiatu dzier偶oniowskiego. Projekt realizowany b臋dzie w wymiarze 90h/na osob臋 w 12-osobowych grupach. Szkolenia TIK prowadz膮 do uzyskania kompetencji cyfrowych potwierdzonych certyfikatem ECCC DIGCOMP na poziomie A potwierdzaj膮cego nabycie kompetencji z zakresu 5 obszar贸w i odpowiednim im 21 kompetencji. Celem projektu jest wy偶szy poziom kompetencji kluczowych w zakresie TIK u 288 os贸b.

Obszary szkolenia TIK:

1)            Informacja 鈥 15h

2)            Komunikacja 鈥 20h

3)            Tworzenie tre艣ci 鈥 20h

4)            Bezpiecze艅stwo 鈥 20h

5)            Rozwi膮zywanie problem贸w 鈥 15h

Organizatorem szkolenia jest stowarzyszenie Humaneo, kt贸re realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Dzia艂ania 鈥10.3 Poprawa dost臋pno艣ci i wspieranie uczenia si臋 przez ca艂e 偶ycie鈥 Regionalnego Programu Operacyjnego Wojew贸dztwa Dolno艣l膮skiego na lata 2014-2020 pt. 鈥濼IK-tak na kompetencje cyfrowe przychodzi czas鈥.

Informacji udziela: Ewa Podobi艅ska

tel. 605-202-933, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript." style="color: #000000;">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript.

Timber by EMSIEN-3 LTD