Zapraszamy mieszka艅c贸w Pieszyc do kibicowania podczas zawod贸w pn. Uphill G贸r Sowich 鈥 zawod贸w w biegu na nartorolkach, odbywaj膮cych si臋 ju偶 w najbli偶sz膮 sobot臋 29 lipca. Start zawod贸w, kt贸ry zlokalizowany b臋dzie w Pieszycach przy ul. Kopernika w okolicy ko艅ca zabudowa艅, zaplanowano na godzin臋 12:00. Dziewi臋ciokilometrowy odcinek prowadzi膰 b臋dzie po malowniczej trasie na szczyt Prze艂臋czy Jugowskiej.

Pieszyckie zawody otwieraj膮 og贸lnopolski cykl Vexa Skiroll Tour 2017. Kolejne edycje odb臋d膮 si臋 w gminie Mi臋dzylesie na Dolnym 艢l膮sku oraz z Gabonia niemal na sam szczyt jednego z wy偶szych wzniesie艅 Beskidu S膮deckiego 鈥 Przehyb臋.

Jednocze艣nie informujemy, 偶e droga Pieszyce (od przystanku Pieszyce mostek) 鈥 Prze艂臋cz Jugowska b臋dzie nieprzejezdna w godzinach od 10:00 do 13:00. W momencie, gdy ostatni zawodnik wyjedzie poza teren zabudowany ruch drogowy zostanie przywr贸cony. Prosimy o dostosowanie si臋 do polece艅 s艂u偶b zabezpieczenia zawod贸w i Policji.

Objazd drogi mo偶liwy b臋dzie przez Ro艣cisz贸w oraz Jod艂ownik.
Organizatorami zawod贸w s膮: portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl, MT-SPORT Marek Tokarczyk oraz Miasto i Gmina Pieszyce.

Uphill Gor Sowich mapa utrudnienia

Timber by EMSIEN-3 LTD