W Gminie Pieszyce jest bezpieczniej, a wszystko za spraw膮 monitoringu, kt贸ry zosta艂 zamontowany w pobli偶u Urz臋du Miasta i Gminy Pieszyce.
MonitoringNews

W pobli偶u Urz臋du Miasta i Gminy zamontowanych zosta艂o sze艣膰 kamer, a tak偶e dwie wewn膮trz budynku. System monitoringu pozwala nadzorowa膰 teren wok贸艂 urz臋du, w tym skrzy偶owanie ulic 9 Maja, Tadeusza Ko艣ciuszki i Miko艂aja Kopernika, a tak偶e dwa przystanki autobusowe na trasie do Ro艣ciszowa i do Dzier偶oniowa.
- Aktualnie przyst膮pili艣my do monta偶u drugiego systemu monitoringu, kt贸ry umieszczony zostanie na basenie miejskim i wok贸艂 niego. 鈥 Informuje Krzysztof Galiak, zast臋pca burmistrza Pieszyc. 鈥 Na terenie basenu zamontowane zostan膮 cztery kamery, oraz dwie na zewn膮trz kt贸re b臋d膮 nadzorowa艂y wiat臋 przy placu zabaw przy ul. Bolka 艢widnickiego, jak r贸wnie偶 okolice nasypu kolejowego od ul. 1 Maja w g贸r臋.
W艂adzom zale偶a艂o w szczeg贸lno艣ci na tym, by okolice tak bardzo ucz臋szczane przez mieszka艅c贸w by艂y bezpieczne. By zapobiega膰 incydentom, kamery b臋d膮 mia艂y wbudowany siedmiodniowy system archiwizacji nagra艅, a te w razie potrzeby b臋d膮 udost臋pniane funkcjonariuszom policji. W miar臋 posiadanych 艣rodk贸w i mo偶liwo艣ci, b臋dzie rozbudowywany tak偶e system nadzoru miejsc publicznych nara偶onych na kradzie偶e i dewastacje.

Timber by EMSIEN-3 LTD