Zapraszamy wszystkich mieszka艅c贸w Gminy Pieszyce do akcji 鈥濩hod藕, posad藕 kwiaty!鈥, kt贸ra odb臋dzie si臋 w pi膮tek, 12 maja 2017 r. o godz. 10.00.
SadzenieKwiatowNews

鈥 Zapraszamy uczni贸w pieszyckich szk贸艂, a tak偶e dzieci ze 艢wietlicy 艢rodowiskowej 鈥濼臋cza鈥 do wsp贸lnej pracy, a przy okazji dobrej zabawy na 艣wie偶ym powietrzu 鈥 zach臋ca Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz Pieszyc. 鈥 Zale偶y nam na tym, by wsp贸lnymi si艂ami zadba膰 o zielony wizerunek naszej gminy i na wyplewionych klombach posadzi膰 kwiaty.

W艂a艣ciciele ogrod贸w i dzia艂ek sami dbaj膮 o tereny zielone wok贸艂 swoich dom贸w, tym razem w艂adze Gminy Pieszyce zach臋caj膮 do upi臋kszenia klomb贸w nieco bardziej zaniedbanych. Uczniowie wraz z nauczycielami, a tak偶e radni Rady Miejskiej, pracownicy UMiG w Pieszycach, jak r贸wnie偶 mieszka艅cy i w艂adze samorz膮dowe stworz膮 wyspy kwiat贸w w kilkunastu miejscach w Pieszycach. So艂tysi wraz z Radami So艂eckimi i mieszka艅cami Bratoszowa, Kamionek, Piskorzowa i Ro艣cioszowa tak偶e otrzymaj膮 sadzonki, by stworzy膰 dywan kwiat贸w w swoich miejscowo艣ciach.
Chcemy by Gmina Pieszyce by艂a czysta i zielona, dlatego organizujemy m.in. akcj臋 鈥濩hod藕, posad藕 kwiaty!鈥 鈥 t艂umaczy burmistrz, Dorota Konieczna 鈥 Enozel.Ka偶dy, kto tylko wesprze nas swoj膮 pomoc膮, otrzyma sadzonk臋 do ogrodu, czy na balkon. Informuj臋, 偶e kwiat贸w jest du偶o, ale i miejsc do obsadzenia jest ponad dwadzie艣cia, dlatego te偶, ka偶da para r膮k do pracy jest na wag臋 z艂ota.

Godziny sadzenia kwiat贸w:
- godz. 9.00 鈥 spotkanie z so艂tysami w UMiG w Pieszycach w celu przekazania sadzonek.
- godz. 10.00 鈥 spotkanie z uczniami i nauczycielami NSP przy skwerze na ul. 艢widnickiej.
- godz. 12.00 鈥 spotkanie z uczniami i nauczycielami SP nr 1 przy gazonach przy ul. Ko艣ciuszki naprzeciw UMiG.
- godz. 14.00 鈥 spotkanie z dzie膰mi i wychowawcami ze 艢wietlicy 艢rodowiskowej 鈥濼臋cza鈥 przy gazonach przy ul. Kopernika powy偶ej OPS.

Timber by EMSIEN-3 LTD